Hírek
2018. Október 24. 19:18, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kékestetőn havazott

Kékestetőn havazott szerda délután; a heol.hu beszámolója szerint egy webkamera nem sokkal 13 óra előtt örökítette meg az idei szezon első hópelyheit.
A déli sípályán elhelyezett webkamera élőben rögzített felvételén jól látható, ahogy 12 óra 52 perckor hózápor érte el Magyarország legmagasabb csúcsát.
A Szeretlek Mátra egyik kommentelője szerint nemcsak a Kékestetőn, hanem Gyöngyösön is esett pár percig a hó - írta a portál.
Az Országos Meteorológiai Szolgálat az MTI megkeresésére megerősítette a kisebb havazást, a hőmérséklet Kékestetőn 4,8 fok volt.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 12. 07:42, szombat | Belföld
Orbán Viktor miniszterelnök Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában
Orbán Viktor magyar miniszterelnök pénteken Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Április 11. 07:50, péntek | Belföld
Orbán Viktor: akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből!
Akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből! - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön, Facebook-oldalán.
2025. Április 11. 07:49, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: jövő héten kezdik postázni a szavazólapokat Ukrajna EU-csatlakozásáról
Jövő héten kezdik postázni az Ukrajna uniós csatlakozásáról szóló véleménynyilvánító szavazás szavazólapjait - közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. Április 11. 07:48, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: magyar vállalat építi az Egyiptomot Európával összekötő optikai kábelt
A 4iG magyar telekommunikációs vállalat mintegy 2800 kilométernyi optikai kábellel köti össze Európát és Egyiptomot a tenger alatt, így biztosítva nagysebességű internetkapcsolatot