Hírek
2018. Július 19. 10:50, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok
Magyarországon folytatódik a Terminátor 6 forgatása

Komárom ipari parkjának egyik használaton kívüli csarnokában folytatódik a Terminátor 6 forgatása a spanyolországi felvételeket követően.
Csütörtökön kezdi a forgatást Magyarországon a Terminátor 6 stábja. A felvételek egyik helyszíne pedig Komárom lesz, ahol az ipari park egyik használaton kívüli csarnokában vesznek fel több jelenetet is az Arnold Schwarzeneggerrel és Linda Hamiltonnal a főszerepben készülő új részhez.
A Terminátor 6. közvetlenül a második epizód történetét folytatja majd, figyelmen kívül hagyva a többi részt. A mozit ezúttal is James Cameron jegyzi, aki a forgatókönyvet is írta illetve a film producere is.
Schwarzenegger jövő héten érkezik Budapestre és csatlakozik a stábhoz.
A film a tervek szerint jövő novemberben kerül majd a mozikba.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 12. 07:42, szombat | Belföld
Orbán Viktor miniszterelnök Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában
Orbán Viktor magyar miniszterelnök pénteken Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Április 11. 07:50, péntek | Belföld
Orbán Viktor: akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből!
Akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből! - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön, Facebook-oldalán.
2025. Április 11. 07:49, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: jövő héten kezdik postázni a szavazólapokat Ukrajna EU-csatlakozásáról
Jövő héten kezdik postázni az Ukrajna uniós csatlakozásáról szóló véleménynyilvánító szavazás szavazólapjait - közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. Április 11. 07:48, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: magyar vállalat építi az Egyiptomot Európával összekötő optikai kábelt
A 4iG magyar telekommunikációs vállalat mintegy 2800 kilométernyi optikai kábellel köti össze Európát és Egyiptomot a tenger alatt, így biztosítva nagysebességű internetkapcsolatot