Hírek
2017. Október 07. 05:00, szombat |
Bulvár
Forrás: mti
Rablótámadásban meghalt a Diósgyőr és a Pápa korábbi játékosa

Csütörtök este elhunyt Georges Griffiths, aki korábban a labdarúgó NB I-ben a Diósgyőrben és Pápán is játszott.
A borsodiak honlapja a koaci.com oldalra hivatkozva számolt be arról, hogy a 27 éves elefántcsontparti támadó szülővárosában, Abidjanban rablótámadása áldozata lett.
Griffiths 2013-tól Pápán légióskodott, majd ezt követően Diósgyőrbe igazolt, ahol 2014 és 2016 között 34 bajnoki mérkőzésen 8 alkalommal talált az ellenfél hálójába.
A DVTK Georges Griffithsre emlékezve gyászszalaggal lép pályára a péntek délutáni Borostyán Mihály emléktornán Sajóbábonyban.
Fotó: dvtk.eu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 15. 07:31, kedd | Bulvár
Elhunyt Mario Vargas Llosa irodalmi Nobel-díjas író
Nyolcvankilenc éves korában elhunyt Mario Vargas Llosa irodalmi Nobel-díjas perui-spanyol író.
2025. Április 14. 07:50, hétfő | Bulvár
Nemzetközi gitárfesztivált rendeznek Szegeden
Koncerteket, mesterkurzusok, szakmai előadások is szerepelnek a csütörtökön kezdődő 26. Szegedi Nemzetközi Gitárfesztivál programjában - tájékoztatták a szervezők az MTI-t.
2025. Április 13. 10:35, vasárnap | Bulvár
Sikeresen teljesítették a magyar űrhajósok a NASA kiképzését
Az Axiom Mission 4 (Ax-4) űrhajósai, köztük a magyar kutatóűrhajós, Kapu Tibor, és tartalékosa, Cserényi Gyula, sikeresen befejezték a NASA űrhajóskiképzését - közölte HUNOR - Magyar Űrhajós Program szombaton a Facebook-oldalán.
2025. Április 11. 07:47, péntek | Bulvár
A Prada olasz luxuscikk gyártó megvásárolja a Versace divatcéget
A Prada olasz luxuscikk gyártó csoport 1,25 milliárd euróért megvásárolja a Versace divatcéget a Capri Holdings vállalattól - közölte a Prada a honlapján közzétett közleményében csütörtökön.